Xeon E7-4820 v3
2011-1
•
Haswell-EX
•
01.06.2015
•
10 ядер /
20 потоків
•
1.90 GHz
•
115W
🏆 Top #1336
Performance
Synthetic Score
10,341
Efficiency
89.92
Xeon E7-4820 v3 — це продуктивний чип:family_text від Intel, реліз якого відбувся:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 22 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. CPU отримав 10 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 20 потоків даних. Базова тактова частота становить 1.9 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 25 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Виробник вказує тепловиділення на позначці 115 Вт у стандартному режимі роботи. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.06.2015 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon E7 |
| Кодове ім’я | Haswell-EX |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR224 |
Архітектура
| Сокет | 2011-1 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 5.96 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 622.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 10 |
| Кількість потоків | 20 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.9 GHz |
| Множник | 19.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 59.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 640 KB |
| Кеш L2 | 2.5 MB |
| Кеш L3 | 25 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x32 |
| Шина Interconnect | 3x 6400 MT/s |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 115 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 10 341 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 292 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 89.92 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.