Xeon E5-4648 v3
2011-3
•
Haswell-EP
•
01.06.2015
•
12 ядер /
24 потоків
•
1.70 GHz
•
105W
🏆 Top #1454
Performance
Synthetic Score
8,665
PassMark
9,061
Efficiency
82.52
Знайомтеся з Xeon E5-4648 v3 — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Завдяки використанню 22 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 12 ядер та 24 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Стартові робочі частоти починаються від позначки 1.7 ГГц. Алгоритми автоматичного розгону дозволяють чипу прискорюватися до 2.2 ГГц, коли цього вимагає система. Обсяг смарт-кешу L3 становить 30 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 105 Вт. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.06.2015 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon E5 |
| Кодове ім’я | Haswell-EP |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR26R |
Архітектура
| Сокет | 2011-3 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 2.60 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 356.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 12 |
| Кількість потоків | 24 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.7 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 2.2 GHz |
| Частота всіх ядер (All-Core) | 1.9 GHz |
| Множник | 17.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 59.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 768 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
| Кеш L3 | 30 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x40 |
| Шина Interconnect | 2x 8000 MT/s |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 105 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 9 061 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 317 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 82.52 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.