Xeon E5-4620 v3
2011-3
•
Haswell-EP
•
01.06.2015
•
10 ядер /
20 потоків
•
2.00 GHz
•
105W
🏆 Top #1352
Performance
Synthetic Score
10,082
PassMark
10,525
Efficiency
96.02
Xeon E5-4620 v3 — це продуктивний чип:family_text від Intel, реліз якого відбувся:year_text. Апаратна основа кристала базується на 22 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 10 ядер та 20 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Базова тактова частота становить 2 ГГц. При серйозних навантаженнях частота може автоматично підвищуватися до 2.6 ГГц. Обсяг смарт-кешу L3 становить 25 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 105 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.06.2015 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon E5 |
| Кодове ім’я | Haswell-EP |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR22K |
Архітектура
| Сокет | 2011-3 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 2.60 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 356.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 10 |
| Кількість потоків | 20 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 2.6 GHz |
| Частота всіх ядер (All-Core) | 2.4 GHz |
| Множник | 20.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 59.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 640 KB |
| Кеш L2 | 2.5 MB |
| Кеш L3 | 25 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x40 |
| Шина Interconnect | 2x 8000 MT/s |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 105 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 10 525 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 486 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 96.02 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.