Xeon E5-2698 v3
2011-3
•
Haswell-EP
•
08.09.2014
•
16 ядер /
32 потоків
•
2.30 GHz
•
135W
🏆 Top #827
Performance
Synthetic Score
20,630
PassMark
29,987
Efficiency
152.81
Знайомтеся з Xeon E5-2698 v3 — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 22 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 16 ядер та 32 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. У штатному режимі чип працює на частоті 2.3 ГГц. Алгоритми автоматичного розгону дозволяють чипу прискорюватися до 3.6 ГГц, коли цього вимагає система. Для швидкого обміну даними передбачено 40 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Виробник вказує тепловиділення на позначці 135 Вт у стандартному режимі роботи. Це безкомпромісний варіант для ігор. Чип демонструє видатні результати в кіберспортивних дисциплінах та важких іграх з відкритим світом, мінімізуючи просадки частоти кадрів (1% Low).
Загальна інформація
| Дата випуску | 08.09.2014 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon E5 |
| Кодове ім’я | Haswell-EP |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR1XE |
Архітектура
| Сокет | 2011-3 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 2.60 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 356.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість потоків | 32 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.3 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.6 GHz |
| Частота всіх ядер (All-Core) | 2.8 GHz |
| Множник | 23.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 68.30 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1024 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 | 40 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x40 |
| Шина Interconnect | 2x 9600 MT/s |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 135 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 29 987 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 993 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 152.81 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.