Xeon E5-2629 v3
2011-3
•
Haswell-EP
•
08.09.2014
•
8 ядер /
16 потоків
•
2.40 GHz
•
85W
🏆 Top #1381
Performance
Synthetic Score
9,656
PassMark
9,139
Efficiency
113.60
Процесор Xeon E5-2629 v3 від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. Завдяки використанню 22 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 8 ядер та 16 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. Стартові робочі частоти починаються від позначки 2.4 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 3.2 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 20 МБ. Виробник вказує тепловиділення на позначці 85 Вт у стандартному режимі роботи. Хоча Xeon E5-2629 v3 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 08.09.2014 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon E5 |
| Кодове ім’я | Haswell-EP |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR1XY |
Архітектура
| Сокет | 2011-3 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 2.60 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 356.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 77 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.4 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.2 GHz |
| Частота всіх ядер (All-Core) | 2.6 GHz |
| Множник | 24.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 59.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 512 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 20 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x40 |
| Шина Interconnect | 2x 8000 MT/s |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 85 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 9 139 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 426 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 113.60 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.