Xeon E5-2608L v3
2011-3
•
Haswell-EP
•
08.09.2014
•
6 ядер /
6 потоків
•
2.00 GHz
•
52W
🏆 Top #2060
Performance
Synthetic Score
3,862
PassMark
6,415
Efficiency
74.27
Знайомтеся з Xeon E5-2608L v3 — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 22 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 6 ядер та 6 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Базова тактова частота становить 2 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 15 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 52 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Хоча Xeon E5-2608L v3 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 08.09.2014 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon E5 |
| Кодове ім’я | Haswell-EP |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR20B SR21P |
Архітектура
| Сокет | 2011-3 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 2.60 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 356.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 89 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 6 |
| Кількість потоків | 6 |
| Макс. процесорів на платі (SMP) | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2 GHz |
| Множник | 20.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 59.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 1.5 MB |
| Кеш L3 | 15 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x40 |
| Шина Interconnect | 2x 6400 MT/s |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 52 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 6 415 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 210 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 74.27 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.