Xeon E5-1630 v4
2011-3
•
Broadwell-EP
•
20.06.2016
•
4 ядра /
8 потоків
•
3.70 GHz
•
140W
🏆 Top #1520
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
7,723
PassMark
7,569
Efficiency
55.16
Модель Xeon E5-1630 v4:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Апаратна основа кристала базується на 14 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 4 ядер, здатних виконувати 8 потоків інструкцій одночасно. Стартові робочі частоти починаються від позначки 3.7 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 4 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 10 МБ. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 140 Вт. Хоча Xeon E5-1630 v4 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 20.06.2016 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon E5 |
| Кодове ім’я | Broadwell-EP |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR2PF |
Архітектура
| Сокет | 2011-3 |
| Мікроархітектура | Broadwell |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 3.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 246.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.7 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4 GHz |
| Множник | 37.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 76.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 10 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x40 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 140 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 7 569 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 306 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 55.16 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.