Xeon E5-1603 v3
2011-3
•
Haswell-EP
•
08.09.2014
•
4 ядра /
4 потоки
•
2.80 GHz
•
140W
🏆 Top #1957
Performance
Synthetic Score
4,460
PassMark
4,454
Efficiency
31.86
Компанія Intel випустила процесор Xeon E5-1603 v3:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. В основі процесора лежить передова 22 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Конфігурація кристала включає 4 обчислювальних ядер з підтримкою 4 потоків. У штатному режимі чип працює на частоті 2.8 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 10 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 140 Вт. Хоча Xeon E5-1603 v3 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 08.09.2014 |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon E5 |
| Кодове ім’я | Haswell-EP |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR20K |
Архітектура
| Сокет | 2011-3 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 2.60 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 356.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | Other |
| Макс. температура (TjMax) | 67 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.8 GHz |
| Множник | 28.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 59.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 10 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x40 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 140 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 4 454 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 621 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 31.86 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.