Xeon D-1712TR
BGA 2227
•
Ice Lake-D
•
24.02.2022
•
4 ядра /
8 потоків
•
2.00 GHz
•
40W
🏆 Top #1543
Performance
Synthetic Score
7,458
PassMark
8,155
Efficiency
186.45
Компанія Intel випустила процесор Xeon D-1712TR:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. Виробництво кристала здійснюється за 10 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. CPU отримав 4 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 8 потоків даних. Базова тактова частота становить 2 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 3.1 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 10 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 40 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Хоча Xeon D-1712TR не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 24.02.2022 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon D |
| Кодове ім’я | Ice Lake-D |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRM1G |
Архітектура
| Сокет | BGA 2227 |
| Мікроархітектура | Sunny Cove |
| Техпроцес (CPU Node) | 10 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.1 GHz |
| Частота всіх ядер (All-Core) | 2.5 GHz |
| Множник | 20.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 3 |
| Пропускна здатність | 57.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 320 KB |
| Кеш L2 | 5 MB |
| Кеш L3 | 10 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 40 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 8 155 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 956 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 186.45 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.