Xeon D-1521
BGA 1667
•
Broadwell
•
01.11.2015
•
4 ядра /
8 потоків
•
2.40 GHz
•
45W
🏆 Top #1800
Performance
Synthetic Score
5,599
PassMark
5,669
Efficiency
124.42
Компанія Intel випустила процесор Xeon D-1521:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. Завдяки використанню 14 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 4 ядер, здатних виконувати 8 потоків інструкцій одночасно. У штатному режимі чип працює на частоті 2.4 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 2.7 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 6 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Виробник вказує тепловиділення на позначці 45 Вт у стандартному режимі роботи. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.11.2015 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Core |
| Серія | Xeon D |
| Кодове ім’я | Broadwell |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR2DF |
Архітектура
| Сокет | BGA 1667 |
| Мікроархітектура | Broadwell |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 3.20 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 246.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.4 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 2.7 GHz |
| Множник | 24.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 6 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x24 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 45 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 5 669 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 657 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 124.42 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.