Xeon 6543P-B
BGA 4368
•
Granite Rapids
•
24.02.2025
•
32 ядер /
64 потоків
•
2.00 GHz
•
160W
🏆 Top #164
Performance
Synthetic Score
88,889
Efficiency
555.56
Процесор Xeon 6543P-B від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. В основі процесора лежить передова 5 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. CPU отримав 32 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 64 потоків даних. Базова тактова частота становить 2 ГГц. При серйозних навантаженнях частота може автоматично підвищуватися до 3.3 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 128 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 160 Вт. Це безкомпромісний варіант для ігор. Чип демонструє видатні результати в кіберспортивних дисциплінах та важких іграх з відкритим світом, мінімізуючи просадки частоти кадрів (1% Low).
Загальна інформація
| Дата випуску | 24.02.2025 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Performance |
| Серія | Xeon 6 |
| Кодове ім’я | Granite Rapids |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRWG9 |
Архітектура
| Сокет | BGA 4368 |
| Мікроархітектура | Redwood Cove |
| Техпроцес (CPU Node) | 5 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 10 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Площа кристала (Die Size) | 598.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 32 |
| Кількість потоків | 64 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.3 GHz |
| Частота всіх ядер (All-Core) | 2.6 GHz |
| Множник | 20.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 179.20 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 3584 KB |
| Кеш L2 | 64 MB |
| Кеш L3 | 128 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 5.0 x32 |
| Додаткові лінії PCIe | PCIe 4.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 160 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 88 889 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 3 472 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 555.56 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.