Pentium M 740
479
•
Dothan
•
19.01.2005
•
1 ядро /
1 потік
•
1.73 GHz
•
27W
🏆 Top #1440
Performance
Synthetic Score
8,868
Efficiency
328.44
Процесор Pentium M 740 від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. В основі процесора лежить передова 90 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 1 ядер, здатних виконувати 1 потоків інструкцій одночасно. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 1.7 ГГц. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 27 Вт. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 19.01.2005 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Pentium M |
| Кодове ім’я | Dothan |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SL7SA |
Архітектура
| Сокет | 479 |
| Мікроархітектура | Dothan |
| Техпроцес (CPU Node) | 90 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 144 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 87.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 1 |
| Кількість потоків | 1 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.73 GHz |
| Множник | 13.00 |
| Частота шини (BCLK) | 133 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 32 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 27 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 8 868 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 4 800 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 328.44 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.