Pentium Gold G7400E
1700
•
Alder Lake-S
•
04.01.2022
•
2 ядра /
4 потоки
•
3.60 GHz
•
46W
🏆 Top #1723
Performance
Synthetic Score
6,125
PassMark
6,200
Efficiency
133.15
Компанія Intel випустила процесор Pentium Gold G7400E:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. Апаратна основа кристала базується на 10 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 2 ядер та 4 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 3.6 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 6 МБ. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 46 Вт. Хоча Pentium Gold G7400E не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 04.01.2022 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Performance |
| Серія | Pentium Gold |
| Кодове ім’я | Alder Lake-S |
| Маркування (OPN/S-Spec) | unknown |
Архітектура
| Сокет | 1700 |
| Мікроархітектура | Golden Cove |
| Техпроцес (CPU Node) | 10 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.6 GHz |
| Множник | 36.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 160 KB |
| Кеш L2 | 2.5 MB |
| Кеш L3 | 6 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | UHD Graphics 710 |
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 46 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 6 200 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 880 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 133.15 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.