Pentium G4600
1151
•
Kaby Lake
•
03.01.2017
•
2 ядра /
4 потоки
•
3.60 GHz
•
51W
🏆 Top #2328
Performance
Synthetic Score
2,794
PassMark
3,629
Efficiency
54.78
Модель Pentium G4600:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 14 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. CPU отримав 2 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 4 потоків даних. Стартові робочі частоти починаються від позначки 3.6 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 3 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 51 Вт. Хоча Pentium G4600 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 03.01.2017 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Pentium |
| Кодове ім’я | Kaby Lake |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR35F |
Архітектура
| Сокет | 1151 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.6 GHz |
| Множник | 36.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 38.40 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
| Кеш L3 | 3 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 630 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 51 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 3 629 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 148 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 54.78 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.