Pentium G4520
1151
•
Skylake
•
01.09.2015
•
2 ядра /
2 потоки
•
3.60 GHz
•
51W
🏆 Top #2330
Performance
Synthetic Score
2,769
PassMark
2,670
Efficiency
54.29
Pentium G4520 — це продуктивний чип:family_text від Intel, реліз якого відбувся:year_text. Апаратна основа кристала базується на 14 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 2 ядер, здатних виконувати 2 потоків інструкцій одночасно. У штатному режимі чип працює на частоті 3.6 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 4 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 51 Вт. Хоча Pentium G4520 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.09.2015 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Pentium |
| Кодове ім’я | Skylake |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR2HM |
Архітектура
| Сокет | 1151 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 150.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | Other |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 2 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.6 GHz |
| Множник | 36.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 34.10 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
| Кеш L3 | 4 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 530 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 51 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 2 670 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 983 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 54.29 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.