Mobile Pentium III 600
495
•
Coppermine
•
19.06.2000
•
1 ядро /
1 потік
•
0.60 GHz
•
21W
🏆 Top #3698
Performance
Synthetic Score
119
Efficiency
5.67
Модель Mobile Pentium III 600:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 180 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 1 ядер та 1 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 0.6 ГГц. Виробник вказує тепловиділення на позначці 21 Вт у стандартному режимі роботи. Хоча Mobile Pentium III 600 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 19.06.2000 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Classic |
| Серія | Pentium III |
| Кодове ім’я | Coppermine |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SL3PM SL3TP SL443 SL46V SL4JX SL4PM |
Архітектура
| Сокет | 495 |
| Мікроархітектура | P6 |
| Техпроцес (CPU Node) | 180 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 28 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 106.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 1 |
| Кількість потоків | 1 |
Тактові частоти
| Базова частота | 0.6 GHz |
| Множник | 6.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 1 |
| Кількість каналів | 1 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 32 KB |
| Кеш L2 | 256 KB |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 21 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 119 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 148 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 5.67 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.