Core i9-9900T
1151
•
Coffee Lake-R
•
23.04.2019
•
8 ядер /
16 потоків
•
2.10 GHz
•
35W
🏆 Top #1259
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
11,508
PassMark
13,112
Efficiency
328.80
Компанія Intel випустила процесор Core i9-9900T:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. Завдяки використанню 14 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Конфігурація кристала включає 8 обчислювальних ядер з підтримкою 16 потоків. У штатному режимі чип працює на частоті 2.1 ГГц. При серйозних навантаженнях частота може автоматично підвищуватися до 4.4 ГГц. Обсяг смарт-кешу L3 становить 16 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 35 Вт. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 23.04.2019 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i9 |
| Кодове ім’я | Coffee Lake-R |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRG1B |
Архітектура
| Сокет | 1151 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Площа кристала (Die Size) | 180.30 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.1 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.4 GHz |
| Множник | 21.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 42.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 512 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | UHD Graphics 630 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 35 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 13 112 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 456 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 328.80 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.