Core i7-9750H
BGA 1440
•
Coffee Lake-HR
•
23.04.2019
•
6 ядер /
12 потоків
•
2.60 GHz
•
45W
🏆 Top #1337
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
10,338
PassMark
10,603
Efficiency
229.73
Модель Core i7-9750H:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Чип виготовляється за нормами 14 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. Конфігурація кристала включає 6 обчислювальних ядер з підтримкою 12 потоків. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 2.6 ГГц. Алгоритми автоматичного розгону дозволяють чипу прискорюватися до 4.5 ГГц, коли цього вимагає система. Обсяг смарт-кешу L3 становить 12 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Виробник вказує тепловиділення на позначці 45 Вт у стандартному режимі роботи. Щодо ігрової продуктивності, Core i7-9750H є чудовим рішенням для геймерських збірок. Високі робочі частоти та солідний об'єм кеш-пам'яті забезпечують стабільний і високий FPS у сучасних AAA-проєктах.
Загальна інформація
| Дата випуску | 23.04.2019 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Coffee Lake-HR |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRF6U SRFCP |
Архітектура
| Сокет | BGA 1440 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Площа кристала (Die Size) | 149.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.6 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.5 GHz |
| Множник | 26.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 42.70 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 1.5 MB |
| Кеш L3 | 12 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | UHD 630 |
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 45 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 10 603 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 393 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 229.73 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.