Core i7-8665U
BGA 1528
•
Whiskey Lake-U
•
01.10.2018
•
4 ядра /
8 потоків
•
1.90 GHz
•
15W
🏆 Top #1846
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
5,293
PassMark
6,192
Efficiency
352.87
Модель Core i7-8665U:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 14 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 4 ядер, здатних виконувати 8 потоків інструкцій одночасно. Стартові робочі частоти починаються від позначки 1.9 ГГц. Алгоритми автоматичного розгону дозволяють чипу прискорюватися до 4.8 ГГц, коли цього вимагає система. Обсяг смарт-кешу L3 становить 8 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 15 Вт. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.10.2018 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Whiskey Lake-U |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRF9W |
Архітектура
| Сокет | BGA 1528 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.9 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.8 GHz |
| Множник | 19.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 38.40 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | UHD Graphics 620 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 15 W |
| Налаштовуваний TDP (cTDP) | 10 W - 25 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 6 192 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 163 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 352.87 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.