Core i7-680UM
BGA 1288
•
Arrandale
•
26.09.2010
•
2 ядра /
4 потоки
•
1.47 GHz
•
18W
🏆 Top #3067
Performance
Synthetic Score
970
PassMark
1,196
Efficiency
53.89
Знайомтеся з Core i7-680UM — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Апаратна основа кристала базується на 32 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 2 ядер та 4 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. У штатному режимі чип працює на частоті 1.5 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 2.5 ГГц. Завдяки 4 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 18 Вт. Варто враховувати, що під стрес-тестами максимальне енергоспоживання здатне досягати 37 Вт. Хоча Core i7-680UM не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 26.09.2010 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Arrandale |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SLBST |
Архітектура
| Сокет | BGA 1288 |
| Мікроархітектура | Westmere |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 382 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 81.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 105 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.467 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 2.533 GHz |
| Множник | 11.00 |
| Частота шини (BCLK) | 133 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 17.10 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
| Кеш L3 | 4 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | HD Graphics (Ironlake) |
| Версія PCIe | PCIe 2.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 18 W |
| Макс. споживання (Turbo/PL2) | 37 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 1 196 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 911 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 53.89 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.