Core i7-4930K
2011
•
Ivy Bridge-E
•
01.09.2013
•
6 ядер /
12 потоків
•
3.40 GHz
•
130W
🏆 Top #1379
Performance
Synthetic Score
9,691
PassMark
9,387
Efficiency
74.55
Процесор Core i7-4930K від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. Апаратна основа кристала базується на 22 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 6 ядер та 12 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. У штатному режимі чип працює на частоті 3.4 ГГц. При серйозних навантаженнях частота може автоматично підвищуватися до 3.9 ГГц. Більше того, розблокований множник відкриває можливості для подальшого ручного оверклокінгу. Обсяг смарт-кешу L3 становить 12 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 130 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Хоча Core i7-4930K не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.09.2013 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Ivy Bridge-E |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR1AT |
Архітектура
| Сокет | 2011 |
| Мікроархітектура | Ivy Bridge |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.86 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 257.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.4 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.9 GHz |
| Множник | 34.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 1.5 MB |
| Кеш L3 | 12 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 130 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 9 387 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 960 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 74.55 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.