Core i7-4785T
1150
•
Haswell
•
02.06.2013
•
4 ядра /
8 потоків
•
2.20 GHz
•
35W
🏆 Top #2159
Performance
Synthetic Score
3,429
PassMark
5,491
Efficiency
97.97
Знайомтеся з Core i7-4785T — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Апаратна основа кристала базується на 22 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 4 ядер та 8 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 2.2 ГГц. Алгоритми автоматичного розгону дозволяють чипу прискорюватися до 3.2 ГГц, коли цього вимагає система. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 8 МБ. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 35 Вт. Хоча Core i7-4785T не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 02.06.2013 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Haswell |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR1QU |
Архітектура
| Сокет | 1150 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 177.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.2 GHz |
| Множник | 22.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 25.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 4600 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 35 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 5 491 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 764 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 97.97 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.