Core i7-4770T
1150
•
Haswell
•
02.06.2013
•
4 ядра /
8 потоків
•
2.50 GHz
•
45W
🏆 Top #1981
Performance
Synthetic Score
4,330
PassMark
5,798
Efficiency
96.22
Модель Core i7-4770T:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Завдяки використанню 22 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 4 ядер, здатних виконувати 8 потоків інструкцій одночасно. Стартові робочі частоти починаються від позначки 2.5 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 3.7 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 8 МБ. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 45 Вт. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 02.06.2013 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Haswell |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR14N |
Архітектура
| Сокет | 1150 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 177.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.5 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.7 GHz |
| Множник | 25.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 25.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 4600 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 45 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 5 798 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 915 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 96.22 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.