Core i7-4700EQ
BGA 1364
•
Haswell
•
27.05.2013
•
4 ядра /
8 потоків
•
2.40 GHz
•
47W
🏆 Top #1837
Performance
Synthetic Score
5,356
PassMark
5,417
Efficiency
113.96
Core i7-4700EQ — це продуктивний чип:family_text від Intel, реліз якого відбувся:year_text. В основі процесора лежить передова 22 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Конфігурація кристала включає 4 обчислювальних ядер з підтримкою 8 потоків. У штатному режимі чип працює на частоті 2.4 ГГц. Алгоритми автоматичного розгону дозволяють чипу прискорюватися до 3.4 ГГц, коли цього вимагає система. Завдяки 8 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Виробник вказує тепловиділення на позначці 47 Вт у стандартному режимі роботи. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 27.05.2013 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Haswell |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR17L |
Архітектура
| Сокет | BGA 1364 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 177.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.4 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.4 GHz |
| Множник | 24.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 25.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 4600 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 47 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 5 417 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 765 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 113.96 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.