Core i7-3615QE
BGA 1023
•
Ivy Bridge
•
29.04.2012
•
4 ядра /
8 потоків
•
2.30 GHz
•
45W
🏆 Top #1842
Performance
Synthetic Score
5,333
PassMark
5,617
Efficiency
118.51
Процесор Core i7-3615QE від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. В основі процесора лежить передова 22 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 4 ядер, здатних виконувати 8 потоків інструкцій одночасно. У штатному режимі чип працює на частоті 2.3 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 3.3 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 6 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Виробник вказує тепловиділення на позначці 45 Вт у стандартному режимі роботи. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 29.04.2012 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Ivy Bridge |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR0NC |
Архітектура
| Сокет | BGA 1023 |
| Мікроархітектура | Ivy Bridge |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 160.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.3 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.3 GHz |
| Множник | 23.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 6 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 4000 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 45 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 5 617 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 782 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 118.51 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.