Core i7-2710QE
G2 (988B
•
Sandy Bridge
•
03.01.2011
•
4 ядра /
8 потоків
•
2.10 GHz
•
45W
🏆 Top #2098
Performance
Synthetic Score
3,680
PassMark
3,749
Efficiency
81.78
Core i7-2710QE — це продуктивний чип:family_text від Intel, реліз якого відбувся:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 32 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 4 ядер та 8 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Стартові робочі частоти починаються від позначки 2.1 ГГц. Алгоритми автоматичного розгону дозволяють чипу прискорюватися до 3 ГГц, коли цього вимагає система. Обсяг смарт-кешу L3 становить 6 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 45 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Хоча Core i7-2710QE не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 03.01.2011 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Sandy Bridge |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR02T |
Архітектура
| Сокет | G2 (988B |
| Мікроархітектура | Sandy Bridge |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.16 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 216.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.1 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3 GHz |
| Множник | 21.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 6 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 3000 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 45 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 3 749 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 205 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 81.78 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.