Core i7-13700TE
1700
•
Raptor Lake-S
•
04.01.2023
•
16 ядер /
24 потоків
•
1.10 GHz
•
35W
🏆 Top #667
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
26,050
PassMark
22,026
Efficiency
744.29
Компанія Intel випустила процесор Core i7-13700TE:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. Виробництво кристала здійснюється за 10 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Обчислювальна потужність забезпечується 16 ядрами (з яких 8 P-Cores та 8 E-Cores). Підтримується багатопотоковість до 24 потоків. Стартові робочі частоти починаються від позначки 1.1 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 4.8 ГГц. Обсяг смарт-кешу L3 становить 30 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Виробник вказує тепловиділення на позначці 35 Вт у стандартному режимі роботи. Однак у режимі максимального навантаження споживання може зростати до 106 Вт. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Дата випуску | 04.01.2023 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Performance |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Raptor Lake-S |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRMG4 |
Архітектура
| Сокет | 1700 |
| Мікроархітектура | Raptor Cove |
| Техпроцес (CPU Node) | 10 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Площа кристала (Die Size) | 257.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 16 |
| Кількість потоків | 24 |
| Продуктивні ядра (P-Cores) | 8 |
| Енергоефективні ядра (E-Cores) | 8 |
| Гібридна архітектура | Так (big.LITTLE) |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.1 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.8 GHz |
| Базова частота E-Core | 0.8 GHz |
| Turbo частота E-Core | 3.6 GHz |
| Множник | 11.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 640 KB |
| Кеш L2 | 16 MB |
| Кеш L3 | 30 MB |
| Кеш L2 (E-Cores) | 8 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | UHD Graphics 770 |
| Версія PCIe | PCIe 5.0 x20 |
| Додаткові лінії PCIe | PCIe 4.0 x4 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 35 W |
| Макс. споживання (Turbo/PL2) | 106 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 22 026 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 3 266 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 744.29 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.