Core i7-1360P
BGA 1744
•
Raptor Lake-P
•
04.01.2023
•
12 ядер /
16 потоків
•
2.20 GHz
•
28W
🏆 Top #845
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
20,171
PassMark
18,489
Efficiency
720.39
Core i7-1360P — це продуктивний чип:family_text від Intel, реліз якого відбувся:year_text. Апаратна основа кристала базується на 10 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Завдяки комбінації з 4 продуктивних та 8 економних ядер (всього 12 ядер / 16 потоків), чип легко справляється з багатозадачністю. Базова тактова частота становить 2.2 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 5 ГГц. Завдяки 18 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 28 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. При знятті лімітів потужності або в піковому бусті (PL2) апетит чипа збільшується до 64 Вт. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Дата випуску | 04.01.2023 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Performance |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Raptor Lake-P |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRMJ8 |
Архітектура
| Сокет | BGA 1744 |
| Мікроархітектура | Raptor Cove |
| Техпроцес (CPU Node) | 10 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 12 |
| Кількість потоків | 16 |
| Продуктивні ядра (P-Cores) | 4 |
| Енергоефективні ядра (E-Cores) | 8 |
| Гібридна архітектура | Так (big.LITTLE) |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 5 GHz |
| Базова частота E-Core | 1.6 GHz |
| Turbo частота E-Core | 3.7 GHz |
| Множник | 22.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 320 KB |
| Кеш L2 | 8 MB |
| Кеш L3 | 18 MB |
| Кеш L2 (E-Cores) | 8 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Iris Xe Graphics 96EU |
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x20 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 28 W |
| Макс. споживання (Turbo/PL2) | 64 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 18 489 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 3 437 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 720.39 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.