Core i7-10870H
BGA 1440
•
Comet Lake-H
•
17.09.2020
•
8 ядер /
16 потоків
•
2.20 GHz
•
45W
🏆 Top #1087
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
14,190
PassMark
14,030
Efficiency
315.33
Процесор Core i7-10870H від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. Чип виготовляється за нормами 14 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 8 ядер та 16 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. У штатному режимі чип працює на частоті 2.2 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 5 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 16 МБ. Виробник вказує тепловиділення на позначці 45 Вт у стандартному режимі роботи. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Дата випуску | 17.09.2020 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Comet Lake-H |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRK3Y |
Архітектура
| Сокет | BGA 1440 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 5 GHz |
| Множник | 22.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 512 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | UHD Graphics |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 45 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 14 030 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 627 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 315.33 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.