Core i7-10700
1200
•
Comet Lake
•
30.04.2020
•
8 ядер /
16 потоків
•
2.90 GHz
•
65W
🏆 Top #1005
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
16,104
PassMark
16,049
Efficiency
247.75
Core i7-10700 — це продуктивний чип:family_text від Intel, реліз якого відбувся:year_text. В основі процесора лежить передова 14 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. CPU отримав 8 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 16 потоків даних. Базова тактова частота становить 2.9 ГГц. При серйозних навантаженнях частота може автоматично підвищуватися до 4.8 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 16 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 65 Вт. При знятті лімітів потужності або в піковому бусті (PL2) апетит чипа збільшується до 224 Вт. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Дата випуску | 30.04.2020 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i7 |
| Кодове ім’я | Comet Lake |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRH6Y |
Архітектура
| Сокет | 1200 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.9 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.8 GHz |
| Множник | 29.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 46.90 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 512 KB |
| Кеш L2 | 2 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | UHD Graphics 630 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
| Макс. споживання (Turbo/PL2) | 224 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 16 049 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 883 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 247.75 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.