Core i5-6600K
1151
•
Skylake
•
05.08.2015
•
4 ядра /
4 потоки
•
3.50 GHz
•
91W
🏆 Top #1724
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
6,114
PassMark
6,297
Efficiency
67.19
Процесор Core i5-6600K від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 14 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 4 ядер та 4 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 3.5 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 3.9 ГГц. Оскільки множник тут розблокований, ентузіасти зможуть витиснути з процесора додаткові мегагерци. Обсяг смарт-кешу L3 становить 6 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 91 Вт. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 05.08.2015 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i5 |
| Кодове ім’я | Skylake |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR2L4 |
Архітектура
| Сокет | 1151 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.5 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.9 GHz |
| Частота всіх ядер (All-Core) | 3.6 GHz |
| Множник | 35.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 34.10 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 6 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | HD Graphics 530 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 91 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 6 297 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 313 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 67.19 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.