Core i5-4570T
1150
•
Haswell
•
02.06.2013
•
2 ядра /
4 потоки
•
2.90 GHz
•
35W
🏆 Top #2106
Performance
Synthetic Score
3,667
PassMark
3,218
Efficiency
104.77
Процесор Core i5-4570T від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. Апаратна основа кристала базується на 22 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. CPU отримав 2 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 4 потоків даних. Стартові робочі частоти починаються від позначки 2.9 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 3.6 ГГц. Завдяки 4 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 35 Вт. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 02.06.2013 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i5 |
| Кодове ім’я | Haswell |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR14R |
Архітектура
| Сокет | 1150 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 177.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.9 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.6 GHz |
| Множник | 29.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
| Кеш L3 | 4 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 4600 |
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 35 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 3 218 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 892 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 104.77 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.