Core i5-4440
1150
•
Haswell
•
01.09.2013
•
4 ядра /
4 потоки
•
3.10 GHz
•
84W
🏆 Top #1906
Performance
Synthetic Score
4,805
PassMark
4,794
Efficiency
57.20
Знайомтеся з Core i5-4440 — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Завдяки використанню 22 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 4 ядер та 4 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Стартові робочі частоти починаються від позначки 3.1 ГГц. Алгоритми автоматичного розгону дозволяють чипу прискорюватися до 3.3 ГГц, коли цього вимагає система. Для швидкого обміну даними передбачено 6 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Виробник вказує тепловиділення на позначці 84 Вт у стандартному режимі роботи. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.09.2013 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i5 |
| Кодове ім’я | Haswell |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR14F |
Архітектура
| Сокет | 1150 |
| Мікроархітектура | Haswell |
| Техпроцес (CPU Node) | 22 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 177.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.1 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.3 GHz |
| Множник | 31.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 6 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 4600 |
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 84 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 4 794 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 854 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 57.20 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.