Core i5-430M
G1
•
Arrandale
•
07.01.2010
•
2 ядра /
4 потоки
•
2.27 GHz
•
35W
🏆 Top #2892
Performance
Synthetic Score
1,225
PassMark
1,211
Efficiency
35.00
Компанія Intel випустила процесор Core i5-430M:year_text, розширивши свою популярну серію:family_text. Апаратна основа кристала базується на 32 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 2 ядер та 4 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Стартові робочі частоти починаються від позначки 2.3 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 2.5 ГГц. Завдяки 3 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Виробник вказує тепловиділення на позначці 35 Вт у стандартному режимі роботи. Хоча Core i5-430M не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.01.2010 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i5 |
| Кодове ім’я | Arrandale |
| Маркування (OPN/S-Spec) | unknown |
Архітектура
| Сокет | G1 |
| Мікроархітектура | Westmere |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 382 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 81.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.267 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 2.534 GHz |
| Множник | 17.00 |
| Частота шини (BCLK) | 133 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
| Кеш L3 | 3 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 35 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 1 211 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 976 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 35.00 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.