Core i5-2537M
BGA 1023
•
Sandy Bridge
•
01.02.2011
•
2 ядра /
4 потоки
•
1.40 GHz
•
17W
🏆 Top #3214
Performance
Synthetic Score
648
PassMark
1,134
Efficiency
38.12
Core i5-2537M — це продуктивний чип:family_text від Intel, реліз якого відбувся:year_text. Завдяки використанню 32 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 2 ядер, здатних виконувати 4 потоків інструкцій одночасно. У штатному режимі чип працює на частоті 1.4 ГГц. Обсяг смарт-кешу L3 становить 3 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 17 Вт. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.02.2011 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i5 |
| Кодове ім’я | Sandy Bridge |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR03W |
Архітектура
| Сокет | BGA 1023 |
| Мікроархітектура | Sandy Bridge |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 624 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 149.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | PGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.4 GHz |
| Множник | 14.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
| Кеш L3 | 3 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 3000 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 17 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 1 134 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 834 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 38.12 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.