Core i5-12500
1700
•
Alder Lake-S
•
04.01.2022
•
6 ядер /
12 потоків
•
3.00 GHz
•
65W
🏆 Top #867
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
19,654
PassMark
19,730
Efficiency
302.37
Процесор Core i5-12500 від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. В основі процесора лежить передова 10 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 6 ядер, здатних виконувати 12 потоків інструкцій одночасно. Базова тактова частота становить 3 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 4.6 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 18 МБ. Виробник вказує тепловиділення на позначці 65 Вт у стандартному режимі роботи. Однак у режимі максимального навантаження споживання може зростати до 117 Вт. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Дата випуску | 04.01.2022 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Performance |
| Серія | Core i5 |
| Кодове ім’я | Alder Lake-S |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRL5V |
Архітектура
| Сокет | 1700 |
| Мікроархітектура | Golden Cove |
| Техпроцес (CPU Node) | 10 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Площа кристала (Die Size) | 163.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.6 GHz |
| Множник | 30.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 480 KB |
| Кеш L2 | 7.5 MB |
| Кеш L3 | 18 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | UHD Graphics 770 |
| Версія PCIe | PCIe 5.0 x20 |
| Кулер у комплекті | Laminar RM1 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
| Макс. споживання (Turbo/PL2) | 117 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 19 730 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 3 651 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 302.37 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.