Core i5-1135G7
BGA 1449
•
Tiger Lake-U
•
02.09.2020
•
4 ядра /
8 потоків
•
1.50 GHz
•
15W
🏆 Top #1597
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
7,043
PassMark
9,398
Efficiency
469.53
Модель Core i5-1135G7:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Чип виготовляється за нормами 10 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. CPU отримав 4 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 8 потоків даних. У штатному режимі чип працює на частоті 1.5 ГГц. У режимі Turbo Boost цей показник здатний досягати позначки в 4.2 ГГц. Завдяки 8 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Виробник вказує тепловиділення на позначці 15 Вт у стандартному режимі роботи. Однак у режимі максимального навантаження споживання може зростати до 52 Вт. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Дата випуску | 02.09.2020 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i5 |
| Кодове ім’я | Tiger Lake-U |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRK05 |
Архітектура
| Сокет | BGA 1449 |
| Мікроархітектура | Willow Cove |
| Техпроцес (CPU Node) | 10 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Площа кристала (Die Size) | 144.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 100 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.5 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.2 GHz |
| Множник | 15.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 320 KB |
| Кеш L2 | 5 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Iris Xe Graphics G7 80EU |
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x4 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 15 W |
| Макс. споживання (Turbo/PL2) | 52 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 9 398 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 617 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 469.53 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.