Core i5-1035G7
BGA 1526
•
Ice Lake-U
•
01.08.2019
•
4 ядра /
8 потоків
•
1.20 GHz
•
15W
🏆 Top #1615
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
6,891
PassMark
8,012
Efficiency
459.40
Знайомтеся з Core i5-1035G7 — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 10 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. CPU отримав 4 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 8 потоків даних. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 1.2 ГГц. При серйозних навантаженнях частота може автоматично підвищуватися до 3.7 ГГц. Завдяки 6 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 15 Вт. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.08.2019 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i5 |
| Кодове ім’я | Ice Lake-U |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SRGKJ |
Архітектура
| Сокет | BGA 1526 |
| Мікроархітектура | Sunny Cove |
| Техпроцес (CPU Node) | 10 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Площа кристала (Die Size) | 123.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1.2 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.7 GHz |
| Множник | 12.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 51.20 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 320 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 6 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Iris Plus |
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 15 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 8 012 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 169 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 459.40 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.