Core i5-10210Y
BGA 1440
•
Comet Lake-Y
•
21.08.2019
•
4 ядра /
8 потоків
•
1.00 GHz
•
9W
🏆 Top #2226
Performance
Synthetic Score
3,197
PassMark
4,142
Efficiency
355.22
Модель Core i5-10210Y:family_text, розроблена інженерами Intel, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Апаратна основа кристала базується на 14 nm нормах виробництва, що забезпечує високу щільність транзисторів. Підтримується роз'єм відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 4 ядер та 8 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Базова тактова частота становить 1 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 4 ГГц. Завдяки 6 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Рівень TDP для цієї моделі встановлено в межах 9 Вт. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 21.08.2019 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i5 |
| Кодове ім’я | Comet Lake-Y |
| Маркування (OPN/S-Spec) | unknown |
Архітектура
| Сокет | BGA 1440 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 8 |
Тактові частоти
| Базова частота | 1 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4 GHz |
| Множник | 10.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 6 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | UHD Graphics |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 9 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 4 142 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 676 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 355.22 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.