Core i3-8300T
1151
•
Coffee Lake
•
02.04.2018
•
4 ядра /
4 потоки
•
3.20 GHz
•
35W
🏆 Top #1979
Performance
Synthetic Score
4,342
PassMark
5,378
Efficiency
124.06
Знайомтеся з Core i3-8300T — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Завдяки використанню 14 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Багатозадачність реалізована за рахунок 4 ядер та 4 обчислювальних потоків, чого цілком достатньо для комфортної роботи. Стартові робочі частоти починаються від позначки 3.2 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 8 МБ. Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 35 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 02.04.2018 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i3 |
| Кодове ім’я | Coffee Lake |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR3Y1 |
Архітектура
| Сокет | 1151 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Площа кристала (Die Size) | 126.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 82 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 4 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.2 GHz |
| Множник | 32.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 38.40 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 256 KB |
| Кеш L2 | 1 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | UHD Graphics 630 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 35 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 5 378 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 882 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 124.06 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.