Core i3-7360X
2066
•
Kaby Lake-X
•
2 ядра /
4 потоки
•
4.30 GHz
•
112W
🏆 Top #2129
Performance
Synthetic Score
3,542
Efficiency
31.63
Core i3-7360X — це продуктивний чип:family_text від Intel, реліз якого відбувся:year_text. Виробництво кристала здійснюється за 14 nm технологією. Для збірки ПК знадобиться материнська плата з платформою відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 2 ядер, здатних виконувати 4 потоків інструкцій одночасно. Базова тактова частота становить 4.3 ГГц. Більше того, розблокований множник відкриває можливості для подальшого ручного оверклокінгу. Для швидкого обміну даними передбачено 4 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 112 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. В ігрових збірках початкового або середнього рівня цей процесор покаже себе впевнено, забезпечуючи прийнятну частоту кадрів за умови використання відповідного графічного прискорювача.
Загальна інформація
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i3 |
| Кодове ім’я | Kaby Lake-X |
| Маркування (OPN/S-Spec) | unknown |
Архітектура
| Сокет | 2066 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 4.3 GHz |
| Множник | 43.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 76.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
| Кеш L3 | 4 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 112 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 3 542 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 213 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 31.63 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.