Core i3-7120T
1151
•
Kaby Lake
•
17.07.2017
•
2 ядра /
4 потоки
•
3.60 GHz
•
35W
🏆 Top #2396
Performance
Synthetic Score
2,449
Efficiency
69.97
Core i3-7120T — це продуктивний чип:family_text від Intel, реліз якого відбувся:year_text. Чип виготовляється за нормами 14 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. CPU отримав 2 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 4 потоків даних. У штатному режимі чип працює на частоті 3.6 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 3 МБ. Виробник вказує тепловиділення на позначці 35 Вт у стандартному режимі роботи. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 17.07.2017 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i3 |
| Кодове ім’я | Kaby Lake |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR35Q |
Архітектура
| Сокет | 1151 |
| Мікроархітектура | Skylake |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.6 GHz |
| Множник | 36.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 38.40 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
| Кеш L3 | 3 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 630 |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x16 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 35 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 2 449 (розрахунок) |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 530 (розрахунок) |
| Ефективність (Perf/Watt) | 69.97 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.