Core i3-5020U
BGA 1168
•
Broadwell-U
•
01.03.2015
•
2 ядра /
4 потоки
•
2.20 GHz
•
15W
🏆 Top #2793
Performance
Synthetic Score
1,407
PassMark
2,236
Efficiency
93.80
Core i3-5020U — це продуктивний чип:family_text від Intel, реліз якого відбувся:year_text. В основі процесора лежить передова 14 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Конфігурація кристала включає 2 обчислювальних ядер з підтримкою 4 потоків. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 2.2 ГГц. Завдяки 3 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 15 Вт. Хоча Core i3-5020U не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.03.2015 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i3 |
| Кодове ім’я | Broadwell-U |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR240 |
Архітектура
| Сокет | BGA 1168 |
| Мікроархітектура | Broadwell |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.30 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 82.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.2 GHz |
| Множник | 22.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 25.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
| Кеш L3 | 3 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 5500 |
| Версія PCIe | PCIe 2.0 x12 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 15 W |
| Налаштовуваний TDP (cTDP) |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 2 236 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 272 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 93.80 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.