Core i3-5010U
BGA 1168
•
Broadwell-U
•
01.03.2015
•
2 ядра /
4 потоки
•
2.10 GHz
•
15W
🏆 Top #2821
Performance
Synthetic Score
1,343
PassMark
2,155
Efficiency
89.53
Процесор Core i3-5010U від компанії Intel був офіційно представлений на ринку:year_text. Завдяки використанню 14 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 2 ядер, здатних виконувати 4 потоків інструкцій одночасно. Базова тактова частота становить 2.1 ГГц. Завдяки 3 МБ кешу 3-го рівня, зменшуються затримки при зверненні до оперативної пам'яті. Виробник вказує тепловиділення на позначці 15 Вт у стандартному режимі роботи. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 01.03.2015 |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i3 |
| Кодове ім’я | Broadwell-U |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR23Z |
Архітектура
| Сокет | BGA 1168 |
| Мікроархітектура | Broadwell |
| Техпроцес (CPU Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 1.30 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 82.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.1 GHz |
| Множник | 21.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 25.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
| Кеш L3 | 3 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 5500 |
| Версія PCIe | PCIe 2.0 x12 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 15 W |
| Налаштовуваний TDP (cTDP) |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 2 155 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 211 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 89.53 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.