Core i3-2130
1155
•
Sandy Bridge
•
04.09.2011
•
2 ядра /
4 потоки
•
3.40 GHz
•
65W
🏆 Top #2697
Performance
Synthetic Score
1,626
PassMark
2,066
Efficiency
25.02
Знайомтеся з Core i3-2130 — сучасним рішенням від Intel, яке побачило світ:year_text. Чип виготовляється за нормами 32 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. Обчислювальний арсенал цієї моделі налічує 2 ядер, здатних виконувати 4 потоків інструкцій одночасно. Стартові робочі частоти починаються від позначки 3.4 ГГц. Обсяг смарт-кешу L3 становить 3 МБ, що позитивно впливає на загальну швидкість реакції системи. Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 65 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Хоча Core i3-2130 не позиціонується як флагманське геймерське рішення, він цілком здатен впоратися з популярними іграми на середніх налаштуваннях у поєднанні з дискретною відеокартою.
Загальна інформація
| Дата випуску | 04.09.2011 |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Core |
| Серія | Core i3 |
| Кодове ім’я | Sandy Bridge |
| Маркування (OPN/S-Spec) | SR05W |
Архітектура
| Сокет | 1155 |
| Мікроархітектура | Sandy Bridge |
| Техпроцес (CPU Node) | 32 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | Intel |
| Кількість транзисторів | 504 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 131.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 2 |
| Кількість потоків | 4 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.4 GHz |
| Множник | 34.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 21.30 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 128 KB |
| Кеш L2 | 512 KB |
| Кеш L3 | 3 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Intel HD 2000 |
| Версія PCIe | PCIe 2.0 x16 |
| Кулер у комплекті | E97379-001 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 65 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 2 066 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 564 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 25.02 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.