Ryzen Threadripper PRO 9975WX — Характеристики, Тести та Бенчмарки
Ryzen Threadripper PRO 9975WX
sTR5
•
Shimada Peak
•
23.07.2025
•
32 ядер /
64 потоків
•
4.00 GHz
•
350W
🏆 Top #85
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
120,256
PassMark
106,708
Efficiency
343.59
Знайомтеся з Ryzen Threadripper PRO 9975WX — сучасним рішенням від AMD, яке побачило світ:year_text. В основі процесора лежить передова 4 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. CPU отримав 32 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 64 потоків даних. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 4 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 5.4 ГГц. Наявність вільного множника робить цю модель ідеальною для любителів ручного розгону. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 128 МБ. Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 350 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Дата випуску | 23.07.2025 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Серверні / Робочі станції |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen Threadripper |
| Кодове ім’я | Shimada Peak |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000723 |
Архітектура
| Сокет | sTR5 |
| Мікроархітектура | Zen 5 |
| Техпроцес (CPU Node) | 4 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 6 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 33.26 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 282.40 mm² |
| Тип корпусу (Package) | LGA |
| Макс. температура (TjMax) | 95 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 32 |
| Кількість потоків | 64 |
Тактові частоти
| Базова частота | 4 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 5.4 GHz |
| Множник | 40.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 8 |
| Пропускна здатність | 409.60 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 2048 KB |
| Кеш L2 | 32 MB |
| Кеш L3 | 128 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 5.0 x128 |
| Додаткові лінії PCIe | PCIe 3.0 x8 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 350 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 106 708 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 4 434 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 343.59 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.