Ryzen Threadripper 3990X — Характеристики, Тести та Бенчмарки
Ryzen Threadripper 3990X
TRX4
•
Castle Peak
•
07.02.2020
•
64 ядер /
128 потоків
•
2.90 GHz
•
280W
🏆 Top #89
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
116,400
PassMark
79,718
Efficiency
415.71
Модель Ryzen Threadripper 3990X:family_text, розроблена інженерами AMD, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Чип виготовляється за нормами 7 nm техпроцесу та призначений для встановлення в сокет відповідних материнських плат. Конфігурація кристала включає 64 обчислювальних ядер з підтримкою 128 потоків. У штатному режимі чип працює на частоті 2.9 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 4.3 ГГц. Більше того, розблокований множник відкриває можливості для подальшого ручного оверклокінгу. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 256 МБ. Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 280 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Ігрова продуктивність Ryzen Threadripper 3990X знаходиться на високому рівні. Архітектурні покращення та місткий кеш дозволяють системі блискавично обробляти фізику ігрових двигунів.
Загальна інформація
| Дата випуску | 07.02.2020 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen Threadripper |
| Кодове ім’я | Castle Peak |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000163 100-100000163WOF |
Архітектура
| Сокет | TRX4 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 30.40 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 592.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | Other |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 64 |
| Кількість потоків | 128 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.9 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.3 GHz |
| Множник | 29.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 102.40 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 4096 KB |
| Кеш L2 | 32 MB |
| Кеш L3 | 256 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x64 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 280 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 79 718 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 559 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 415.71 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.