Ryzen Threadripper 3960X — Характеристики, Тести та Бенчмарки
Ryzen Threadripper 3960X
TRX4
•
Castle Peak
•
25.11.2019
•
24 ядер /
48 потоків
•
3.80 GHz
•
280W
🏆 Top #390
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
48,562
PassMark
54,788
Efficiency
173.44
Модель Ryzen Threadripper 3960X:family_text, розроблена інженерами AMD, поповнила асортимент десктопних рішень:year_text. Завдяки використанню 7 nm техпроцесу, виробнику вдалося досягти відмінного балансу продуктивності. Встановлюється чип у сокет відповідних материнських плат. CPU отримав 24 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 48 потоків даних. За замовчуванням ядра функціонують на частоті 3.8 ГГц. Під час виконання ресурсомістких завдань тактова частота буститься до вражаючих 4.5 ГГц. Наявність вільного множника робить цю модель ідеальною для любителів ручного розгону. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 128 МБ. Номінальне енергоспоживання (TDP) складає 280 Вт, тому варто подбати про відповідне охолодження. Щодо ігрової продуктивності, Ryzen Threadripper 3960X є чудовим рішенням для геймерських збірок. Високі робочі частоти та солідний об'єм кеш-пам'яті забезпечують стабільний і високий FPS у сучасних AAA-проєктах.
Загальна інформація
| Дата випуску | 25.11.2019 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen Threadripper |
| Кодове ім’я | Castle Peak |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000010 100-100000010WOF |
Архітектура
| Сокет | TRX4 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Техпроцес (I/O Node) | 14 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 15.20 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 296.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | Other |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 24 |
| Кількість потоків | 48 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3.8 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.5 GHz |
| Множник | 38.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Так |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 4 |
| Пропускна здатність | 102.40 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 1536 KB |
| Кеш L2 | 12 MB |
| Кеш L3 | 128 MB |
Периферія та графіка
| Версія PCIe |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 280 W |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 54 788 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 2 683 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 173.44 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.