Ryzen Embedded V2546
FP6
•
Renoir
•
10.11.2020
•
6 ядер /
12 потоків
•
3.00 GHz
•
35W
🏆 Top #1713
Performance
Synthetic Score
6,171
PassMark
11,653
Efficiency
176.31
Ryzen Embedded V2546 — це продуктивний чип:family_text від AMD, реліз якого відбувся:year_text. В основі процесора лежить передова 7 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. CPU отримав 6 фізичних ядер. Завдяки технології багатопотоковості, він обробляє до 12 потоків даних. Базова тактова частота становить 3 ГГц. Завдяки технологіям динамічного розгону, максимальна частота зростає до 4 ГГц. Для швидкого обміну даними передбачено 8 МБ кеш-пам'яті третього рівня (L3). Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 35 Вт. Щодо ігрової продуктивності, чип забезпечує базовий рівень комфорту. Він відмінно підійде для казуальних ігор, онлайн-проєктів або кіберспортивних дисциплін, де не потрібна екстремальна потужність.
Загальна інформація
| Дата випуску | 10.11.2020 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Настільні ПК |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen Embedded |
| Кодове ім’я | Renoir |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000246 |
Архітектура
| Сокет | FP6 |
| Мікроархітектура | Zen 2 |
| Техпроцес (CPU Node) | 7 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Кількість транзисторів | 9.80 млн |
| Площа кристала (Die Size) | 156.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 105 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 6 |
| Кількість потоків | 12 |
Тактові частоти
| Базова частота | 3 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 3.95 GHz |
| Множник | 30.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 51.20 GB/s |
| Підтримка ECC | Так |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 384 KB |
| Кеш L2 | 3 MB |
| Кеш L3 | 8 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon Graphics 384SP |
| Версія PCIe | PCIe 3.0 x20 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 35 W |
| Налаштовуваний TDP (cTDP) |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 11 653 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 1 909 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 176.31 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.