Ryzen 7 PRO 6850U
FP7
•
Rembrandt
•
19.04.2022
•
8 ядер /
16 потоків
•
2.70 GHz
•
15W
🏆 Top #1032
🎯 Gaming
Performance
Synthetic Score
15,572
PassMark
20,473
Efficiency
1,038.13
Процесор Ryzen 7 PRO 6850U від компанії AMD був офіційно представлений на ринку:year_text. В основі процесора лежить передова 6 nm літографія, а сам він сумісний із роз'ємом відповідних материнських плат. Він має у своєму розпорядженні 8 ядер та 16 потоків, що робить його чудовим вибором для сучасних завдань. Базова тактова частота становить 2.7 ГГц. При серйозних навантаженнях частота може автоматично підвищуватися до 4.7 ГГц. Процесор оснащений містким буфером: об'єм кеш-пам'яті L3 дорівнює 16 МБ. Базовий тепловий пакет (TDP) процесора заявлений на рівні 15 Вт. В ігрових сценаріях ця модель розкриває весь свій потенціал. Завдяки швидким ядрам, процесор не стане «вузьким місцем» навіть у парі з потужними відеокартами, гарантуючи плавний геймплей.
Загальна інформація
| Дата випуску | 19.04.2022 |
| Статус виробництва | Active |
| Сегмент ринку | Мобільні / Ноутбуки |
| Сімейство | Zen |
| Серія | Ryzen 7 |
| Кодове ім’я | Rembrandt |
| Маркування (OPN/S-Spec) | 100-000000538 100-000000550 |
Архітектура
| Сокет | FP7 |
| Мікроархітектура | Zen 3+ |
| Техпроцес (CPU Node) | 6 nm |
| Завод-виробник (Foundry) | TSMC |
| Площа кристала (Die Size) | 208.00 mm² |
| Тип корпусу (Package) | BGA |
| Припаяний до плати (BGA) | Так |
| Макс. температура (TjMax) | 95 °C |
Ядра та Потоки
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість потоків | 16 |
Тактові частоти
| Базова частота | 2.7 GHz |
| Максимальна частота (Turbo) | 4.7 GHz |
| Множник | 27.00 |
| Частота шини (BCLK) | 100 MHz |
| Вільний множник (Розгін) | Немає |
Підтримка пам’яті
| Тип пам’яті | 0 |
| Кількість каналів | 2 |
| Пропускна здатність | 76.80 GB/s |
| Підтримка ECC | Немає |
Кеш-пам’ять
| Кеш L1 | 512 KB |
| Кеш L2 | 4 MB |
| Кеш L3 | 16 MB |
Периферія та графіка
| Вбудована графіка | Radeon 680M |
| Версія PCIe | PCIe 4.0 x20 |
Живлення
| Базове споживання (TDP/PL1) | 15 W |
| Налаштовуваний TDP (cTDP) |
Продуктивність
| Продуктивність (Multi-Core) | 20 473 |
| Ігровий потенціал (Single-Core) | 3 204 |
| Ефективність (Perf/Watt) | 1038.13 pt/W |
Як цей процесор показує себе в іграх
Всі тести
Тестів поки немає.
Коментарі
0Щоб залишити коментар, будь ласка, увійдіть у свій акаунт.
Увійти або зареєструватисьПоки що немає коментарів. Будьте першим!
Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Цю дію неможливо скасувати.